Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ostróda: Próbna ewakuacja obozu harcerskiego na Polach Grunwaldzkich

  Założenie było jedno, nadciąga nawałnica, której towarzyszy huraganowy wiatr. Komendantka obozu podjęła decyzję o ewakuacji harcerzy w miejsce bezpieczne. Na szczęście tym razem były to tylko ćwiczenia.

 2. Komisariat Policji w Morągu

 3. KONTAKT

 4. Kierownictwo

 5. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 6. Ostróda: Policjanci zadbają o bezpieczeństwo podczas XXII Inscenizacji bitwy pod Grunwaldem

  Obchody bitwy pod Grunwaldem to czas intensywnej pracy policjantów. Dostosowując się do zabezpieczenia porządku podczas tak ważnej dla regionu imprezy, zmienia się sposób pełnienia służby przez funkcjonariuszy. Do patroli mundurowych dołączają służby kryminalne. Oprócz miejscowych policjantów do zabezpieczenia tej imprezy dołączają siły z Oddziału Prewencji Policji, Ruchu Drogowego KWP Olsztyn oraz policjanci z sąsiednich powiatów.

 7. Ostróda: Policjanci po raz kolejny włączyli się do kampanii „Zdrowe Lato"

  Ostródzcy policjanci w ramach działań "Bezpieczne wakacje 2019" i "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" aktywnie włączyli się do kampanii "Zdrowe Lato" organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Ostródzie oraz Urząd Gminy w Ostródzie. Podczas spotkania na placu przed Urzędem Gminy w Ostródzie przypominali o zasadach bezpiecznego wypoczynku i opowiadali o swojej pracy. (film)

 8. Wydział Kryminalny

 9. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 10. Ostróda: Wspólne kontrole miejsc letniego wypoczynku

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie kontrolują miejsca zorganizowanego wypoczynku. Przy tej okazji przedstawiciele wszystkich służb rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie podczas wakacji.