Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ostróda/Morąg: Groził używając broni. Nie uniknie odpowiedzialności

  Do policyjnego aresztu trafił 22-letni mieszkaniec gminy Morąg, który podczas imprezy przyłożył koledze do głowy pistolet na naboje CO2 a wszystko dlatego, że domownicy postanowili zakończyć wcześniej spotkanie. Teraz mężczyzna ze swojego zachowania będzie się tłumaczył przed sądem.

 2. KONTAKT

 3. Komisariat Policji w Morągu

 4. Małdyty: Z wiaduktu rzucali kamieniami i drewnianymi kołkami w przejeżdżające drogą S-7 samochody ciężarowe – usłyszeli zarzuty

  Policjanci z Posterunku Policji w Małdytach zatrzymali 2 mieszkańców tamtejszej gminy. 35-latek i jego 18-letni kolega m.in. z wiaduktu drogowego w pobliżu miejscowości Sople mieli rzucać kamieniami i drewnianymi kołkami w przejeżdżające drogą S-7 samochody ciężarowe. W sumie usłyszeli 7 zarzutów, 5 z nich dotyczy sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Na swoim koncie mają także zniszczenie mienia, w tym podpalenie domku wczasowego. (film)

 5. Kierownictwo

 6. Ostróda: Prosto z pracy trafił do policyjnej celi. Posiadał ponad 20 gramów amfetaminy

  Ostródzcy kryminalni zabezpieczyli ponad 20 gramów amfetaminy przy 24-latku, którego od jakiegoś czasu podejrzewali, że może posiadać nielegalne substancje odurzające. 24-latek usłyszał już zarzut w tej sprawie i przyznał się do niego. Ze swojego postępowania będzie się teraz tłumaczyć przed sądem. (film)

 7. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 8. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 9. Posterunek Policji w Małdytach

 10. Wydział Kryminalny