Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komisariat Policji w Morągu

 2. KONTAKT

 3. Kierownictwo

 4. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 5. Oficer prasowy

 6. OSTRÓDA: XX TURNIEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

  Wczoraj (18.11.17 r.) w Hali Sportowo-Widowiskowej OCSiR w Ostródzie przy ul. Kościuszki 22A odbył się XX Turniej Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Ostródy. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn z ostródzkich służb: Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Ratownictwa Medycznego, Ochotniczej Straży Pożarnej i Aresztu Śledczego.

 7. Ostróda: Mistrzostwa Powiatu Ostródzkiego Służb Mundurowych w Biegu na 5 km o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie

  W minioną niedzielę w Morągu odbył się II Morąski Bieg Niepodległości oraz Bieg o Puchar Starosty Ostródzkiego w ramach którego zorganizowane zostały Mistrzostwa Powiatu Ostródzkiego Służb Mundurowych w biegu na 5 km o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. Celem przedsięwzięcia było upamiętnienie 99 rocznicy odzyskania niepodległości oraz popularyzacja sportu i aktywności fizycznej wśród funkcjonariuszy.

 8. Wydział Kryminalny

 9. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 10. Ostróda: Policjanci odwiedzili przedszkolaków

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie odwiedzili dzieci z przedszkoli Akademia Smyka oraz Chatka w Kwiatki. Funkcjonariusze opowiedzieli dzieciom o swojej pracy oraz przypomnieli maluchom podstawowe zasady bezpieczeństwa. Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo ... przez cały rok szkolny".