Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ostróda: Ukradli ponad 280 puszek piwa-wszystko wypili w dwa dni

  Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 3 mężczyznom, którzy z terenu jednego ze sklepów ukradli ponad 280 puszek piwa. Podejrzani wykorzystali chwilę nieuwagi personelu podczas dostawy towaru. Mężczyźni w wieku od 24 do 39 lat wypili piwo w dwa dni na zorganizowanym przez siebie grillu podczas trwającej majówki. Cała 3 usłyszała już zarzuty popełnienia przestępstwa.

 2. Ostróda: Wspólne służby policjantów i kursantów z WSPol w Szczytnie

  Wczoraj na ulicach miast i gmin ostródzkiego powiatu można było spotkać wspólne patrole Policji i słuchaczy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Młodzi funkcjonariusze szkoły policyjnej podczas wspólnych służb ze starszymi i doświadczonymi kolegami mogli z bliska przyjrzeć się policyjnej pracy. Jest to świetna szkoła dla adeptów tego zawodu i jednocześnie ogromna pomoc w realizacji codziennych zadań realizowanych przez funkcjonariuszy ostródzkiej komendy.

 3. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 4. Kierownictwo

 5. Komisariat Policji w Morągu

 6. KONTAKT

 7. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 8. Ostróda: Śmiertelnie pobił konkubinę. Grozi mu kara 12 lat więzienia

  52-letni mężczyzna usłyszał zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym swojej 47-letniej konkubiny. Został zatrzymany przez ostródzkich policjantów w swoim domu, gdzie doszło do tragedii. Policjanci i prokurator wnioskują o tymczasowy areszt wobec mieszkańca gminy Ostróda. Teraz podejrzanemu za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 9. Wydział Kryminalny

 10. REJON V