Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ostróda: Podkomisarz Rafał Frenkiel nie odpuszcza

  Pasmo sukcesów policjanta z ostródzkiej komendy nadal trwa. Podkomisarz Rafał Frenkiel po raz kolejny nie pozostawił swoim rywalom cienia szansy. Tym razem na Otwartych Mistrzostwach Europy w Taekwon-do wywalczył złoty medal wygrywając walkę finałową przed czasem (w załączeniu film).

 2. Kierownictwo

 3. KONTAKT

 4. Komisariat Policji w Morągu

 5. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 6. Ostróda: Policjanci szkolili się w strzelaniu, a także z zakresu taktyk i technik interwencji

  Ostródzcy policjanci uczestniczyli w warsztatach doskonalących techniki i taktyki interwencji oraz strzelania z broni służbowej. W zajęciach wzięli udział mundurowi ze ostródzkiej komendy oraz funkcjonariusze z ościennych jednostek. Szkolenie zostało przeprowadzone pod okiem doświadczonych, policyjnych instruktorów z zakresu wyszkolenia strzeleckiego oraz taktyk i technik interwencji. Później wszyscy policjanci wzięli udział w działaniach prewencyjnych „Junior” dotyczących zapobiegania popełniania przestępstw i wykroczeń przez osoby małoletnie oraz przeciwdziałania ich demoralizacji.

 7. Ostróda: Przechwycili narkotyki warte prawie milion złotych. Ich właściciele i sprzedawcy w policyjnym areszcie

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Ostródzie zatrzymali czterech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie i rozprowadzanie znacznych ilości narkotyków. W mieszkaniach sprawców policyjne grupy realizacyjne zabezpieczyły w sumie kilkanaście kg marihuany, amfetaminy, haszyszu, tabletki ekstazy i te na potencję, dwie jednostki broni palnej, ostrą amunicję i kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce. W gronie podejrzanych są mieszkańcy powiatu ostródzkiego, którzy współpracowali z narkotykowym hurtownikiem z woj. podlaskiego, wcześniej karanym za przestępstwa narkotykowe i rozboje. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych nielegalnych środków to około 800 tysięcy złotych. Mężczyznom, za posiadanie i rozprowadzanie znacznych ilości narkotyków może grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 8. Ostróda: Dotkliwie pobił nieznanego mężczyznę. Odpowie za uszkodzenie ciała

  Do policyjnego aresztu trafił 22-latek, który młotkiem dotkliwie pobił nieznanego mu mężczyznę. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci sprawca pobicia kilka dni wcześniej usłyszał zarzut znęcania się nad rodzicami. Policjanci wnioskują do prokuratury o areszt dla agresywnego mieszkania gminy Ostróda. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności (w załączeniu film).

 9. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 10. Wydział Kryminalny