Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. KWP: 8 złotych, 2 srebrne i 3 brązowe - sukcesy KWP Olsztyn Team na VII Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Badmintonie

  VII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Badmintonie zorganizowane zostały przez Świętokrzyski Związek Badmintona. Warmię i Mazury podczas zawodów reprezentowała silna 8 osobowa grupa KWP Olsztyn Team. Zawodnicy zdobyli w sumie 13 medali w różnych kategoriach. Ich występ objął honorowym patronatem Wojewoda Warmińko-Mazurski Artur Chojecki.

 2. KONTAKT

 3. Komisariat Policji w Morągu

 4. Ostróda: Nowy radiowóz w ostródzkiej komendzie

  Policjanci z Ostródy otrzymali nowy radiowóz. Pojazd będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez funkcjonariuszy ruchu drogowego dbających o bezpieczeństwo na terenie powiatu. (film)

 5. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 6. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 7. Ostróda: III Policyjne Zawody Wytrzymałościowo- Przełajowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie

  Za nami III Policyjne Zawody Wytrzymałościowo - Przełajowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. Współorganizatorem przedsięwzięcia był Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej. Zawody zorganizowane zostały z okazji 100-lecia powstania polskiej Policji Państwowej. (film)

 8. Żywe szczenięta spakował do torby, obciążył ją kamieniami i wrzucił do wody

  Ostródzcy kryminalni zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Łukta, który po oszczenieniu się jego suczki, spakował miot do torby, obciążył ją kamieniami i wrzucił do wody. Bezbronne szczenięta nie miały żadnych szans na przeżycie. Na wniosek policjantów suczka należąca do mężczyzny trafiła pod opiekę schroniska. Za popełnione przestępstwo 38-latkowi grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 9. Kierownictwo

 10. Wydział Kryminalny