Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komisariat Policji w Morągu

 2. Kierownictwo

 3. KONTAKT

 4. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 5. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 6. Ostróda: Warsztaty mundurowe dla uczniów szkół średnich

  W Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Warsztaty Mundurowe dla uczniów szkół średnich. W przedsięwzięciu wzięły udział służby mundurowe oraz formacje umundurowane. Młodzież miała okazję dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja do poszczególnych służb oraz praca mundurowych. Była to również doskonała okazja, by porozmawiać na temat zasad szeroko pojętego bezpieczeństwa.

 7. Ostróda: Nocny trening strzelecki policjantów

  Na terenie strzelnicy IBiON w Ostródzie odbył się trening taktyczno-strzelecki dla policjantów. Było to kolejne szkolenie, które zostało zorganizowane w warunkach ograniczonej widoczności w ramach zintegrowanego rocznego systemu szkolenia funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

 8. Morąg: Zagrają dla Sebastianka. IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar NSZZ Policjantów w Morągu

  17 lutego 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Morągu przy ul. Mickiewicza 25 odbędzie się IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar NSZZ Policjantów w Morągu. Patronat nad tym wydarzeniem objął Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie. Współorganizatorem turnieju jest Urząd Miejski w Morągu.

 9. Ostróda: Policyjne działania "Bezpieczny powiat nocą"

  W nocy z soboty na niedzielę blisko 70 policjantów wzięło udział w działaniach "Bezpieczny powiat nocą". Funkcjonariusze sprawdzali miejsca narażone na występowanie zjawisk uciążliwych społecznie oraz kontrolowali pojazdy pod kątem wyposażenia, trzeźwości kierowców oraz przewożenia nielegalnych substancji. Wszystko po to, by mieszkańcy mogli czuć się bezpiecznie.

 10. Ostróda: Komisariat Policji w Morągu wyróżniony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie insp. Tomasza Klimka podczas odprawy rocznej pionu kryminalnego

  W miniony wtorek odbyła się odprawa roczna pionu kryminalnego policji garnizonu warmińsko – mazurskiego. W odprawie wzięli udział naczelnicy wydziałów pionu kryminalnego komend miejskich i powiatowych oraz komendanci komisariatów policji nadzorujący komórki kryminalne bądź ich zastępcy oraz naczelnicy wydziałów pionu kryminalnego KWP. Podczas spotkania insp. Tomasz Klimek, doceniając dobrą pracę policjantów, wyróżnił Komisariat Policji w Morągu.