Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. KONTAKT

 2. Komisariat Policji w Morągu

 3. Morąg: Poszukiwany za znęcanie się nad rodziną w rękach morąskich kryminalnych

  Kryminalni z Komisariatu Policji w Morągu zatrzymali 53- latka podejrzanego o znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania. Nie uniknie jednak odpowiedzialności karnej.

 4. KWP: 8 złotych, 2 srebrne i 3 brązowe - sukcesy KWP Olsztyn Team na VII Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Badmintonie

  VII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Badmintonie zorganizowane zostały przez Świętokrzyski Związek Badmintona. Warmię i Mazury podczas zawodów reprezentowała silna 8 osobowa grupa KWP Olsztyn Team. Zawodnicy zdobyli w sumie 13 medali w różnych kategoriach. Ich występ objął honorowym patronatem Wojewoda Warmińko-Mazurski Artur Chojecki.

 5. Ostróda: Policyjne podsumowanie weekendu na drogach regionu

  Policjanci podsumowali miniony weekend. Od piątku do niedzieli na terenie naszego powiatu doszło do 10 kolizji i 1 tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Funkcjonariusze zatrzymali również 5 kierowców, którzy zdecydowali się jechać "na podwójnym gazie".

 6. Ostróda: Nastolatkowie zatrzymani za posiadanie amfetaminy

  Dzielnicowi z ostródzkiej komendy zabezpieczyli blisko 65 gramów amfetaminy i zatrzymali trzech nastolatków, którzy mieli przy sobie narkotyki. Ponadto, jeden z 15-latków miał przy sobie duży nóż, który również został zabezpieczony przez funkcjonariuszy.

 7. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 8. Kierownictwo

 9. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 10. Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Morągu