Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ostróda: Policjanci poszukują 27- latka, który uciekł z konwoju

  Dziś rano podczas konwoju z Zakładu Karnego w Iławie do Sądu Rejonowego w Ostródzie doszło do ucieczki zatrzymanego. Trwa akcja poszukiwawcza mężczyzny. Sąd Rejonowy w Ostródzie wydał list gończy za 27- latkiem oraz zezwolił na publikacje jego wizerunku.

 2. KONTAKT

 3. Morąg: II Drużynowe Spinningowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych Powiatu Ostródzkiego z łodzi

  W miniony weekend nad jeziorem Narie w Bagaczewie odbyły się "II Drużynowe Spinningowe Zawody Wędkarskie Służb Mundurowych Powiatu Ostródzkiego z łodzi". Organizatorami zawodów były Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów w Ostródzie i Morągu. Wsparcia organizacyjnego udzieliły lokalne samorządy w tym miasto i gmina Morąg, miasto i gmina Miłakowo oraz gmina Małdyty. Honorowy patronat nad tym przedsięwzięciem objął Starosta Ostródzki Andrzej Wiczkowski oraz Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski

 4. Kierownictwo

 5. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 6. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 7. Ostróda: W trakcie meczu rzucił na boisko petardę. Akt oskarżenia trafił do sądu

  Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 27- letniemu mieszkańcowi Olsztyna, który dwukrotnie w trakcie wiosennych meczy rozgrywanych w Ostródzie, rzucił na boisko petardę hukowo - błyskową. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 8. Wydział Kryminalny

 9. Morąg: Posiadali narkotyki i nimi handlowali. Akt oskarżenia trafił do sądu

  Morąscy kryminalni zakończyli aktem oskarżenia postępowanie przeciwko trzem mieszkańcom powiatu. Mężczyźni podejrzani są o handel i posiadanie narkotyków. W mieszkaniu jednego z nich policjanci znaleźli ponad 300 gramów amfetaminy.

 10. Oficer prasowy