Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. KONTAKT

 3. Ostróda: 27-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków

  Kryminalni z ostródzkiej komendy zatrzymali 27-letka w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających. W takcie przeszukania mieszkania, w którym przebywał mężczyzna policjanci zabezpieczyli ponad 155 gramów marihuany, ponad 122 gramy amfetaminy oraz ponad 56 gramów mefedronu. Mężczyzna usłyszał wczoraj (16.10.2017) zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 4. Komisariat Policji w Morągu

 5. Ostróda: Adaptacja zawodowa - szkolenie funkcjonariuszy policji w Ostródzie

  Od 18 września 2017 roku na ulicach miasta i okolic pojawiły się dodatkowe patrole piesze. Szeregi policjantów z ostródzkiej jednostki zasilili mundurowi odbywający etap adaptacji zawodowej. Adepci pełnią służbę pod okiem doświadczonych funkcjonariuszy z Ostródy, którzy służą młodym kolegom fachową wiedzą i niezbędną pomocą. Jednym z podstawowych zadań mundurowych jest zapobieganie i ujawnianie sprawców przestępstw i wykroczeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców.

 6. Ostróda: Nocny trening strzelecki policjantów

  Na terenie obiektu szkoleniowego IBiON w Ostródzie odbył się trening taktyczno-strzelecki dla policjantów z broni osobistej krótkiej i długiej. Jest to kolejne szkolenie, które zostało zorganizowane w godzinach nocnych w ramach zintegrowanego rocznego systemu szkolenia funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

 7. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 8. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 9. Ostróda: Pijany jechał kradzionym samochodem

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymali 47- letniego mężczyznę, który mając prawie 3 promile alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym. Jak się później okazało mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, a samochód którym się poruszał był kradziony.

 10. Ostróda: Zawody strzeleckie- charytatywne

  W dniu 14 października br. od godz. 9.00 na strzelnicy IBION w Ostródzie odbyły się zawody charytatywne w strzelaniu statycznym do tarczy sportowej na dystansie 25 m z broni krótkiej kal. 9 mm. Zgodnie z regulaminem zawodów należało oddać 10 celnych strzałów w czasie 3 min.