Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ostróda: "Dzielnicowy bliżej nas"- spotkanie policjanta z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Łukcie

  Realizując założenia programu "Dzielnicowy bliżej nas" policjant z ostródzkiej komendy spotkał się z pracownikami Gminnego Ośrodka Kultury w Łukcie. Podczas spotkania opowiedział o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, przedstawił również prezentację opisującą krok po kroku, jak korzystać z tego narzędzia.

 2. KONTAKT

 3. Komisariat Policji w Morągu

 4. Kierownictwo

 5. Ostróda: II Policyjne Zawody Wytrzymałościowo- Przełajowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie

  Za nami II Policyjne Zawody Wytrzymałościowo- Przełajowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. Współorganizatorem przedsięwzięcia był Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej oraz Klasa Policyjna z Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie. Patronat nad zawodami objął Starosta Powiatu Ostródzkiego Andrzej Wiczkowski oraz Burmistrz Ostródy Czesław Najmowicz.

 6. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 7. Bezpiecznie na rowerze

  Rowerzyści to wspólnie z pieszymi tzw. niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Oznacza to, że nie są osłonięci karoserią, ich pojazdy nie są zabezpieczone strefami zgniotu, nie mają pasów bezpieczeństwa, ani poduszek powietrznych.

 8. Morąg: Funkcjonariusze promowali zawód policjanta

  Zawód policjanta to służba i wymaga od kandydatów określonych predyspozycji i umiejętności. Ważna jest również chęć niesienia pomocy innym oraz pracy na rzecz społeczeństwa. Podejmując służbę w policji trzeba być odważnym, silnym psychicznie i odpornym na stres.

 9. Ostróda: Śmiertelne potrącenie rowerzysty

  Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na trasie Stębark - Frygnowo w gminie Grunwald. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy kierujący pojazdem marki Hyundai podczas manewru wyprzedzania rowerzysty zderzył się z nim. W wyniku tego zderzania rowerzysta zmarł.

 10. Ostróda: Konkurs "Dbam o swoje bezpieczeństwo" na szczeblu powiatowym rozstrzygnięty!

  Policjanci z ostródzkiej komendy wybrali 9 najciekawszych prac w konkursie plastycznym "Dbam o swoje bezpieczeństwo". Zwycięskie rysunki zostaną przesłane do Olsztyna na etap wojewódzki. Tegoroczna edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Do Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie wpłynęło 80 pięknych prac z 13 szkół podstawowych z całego powiatu.