Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Małdyty: Z wiaduktu rzucali kamieniami i drewnianymi kołkami w przejeżdżające drogą S-7 samochody ciężarowe – usłyszeli zarzuty

  Policjanci z Posterunku Policji w Małdytach zatrzymali 2 mieszkańców tamtejszej gminy. 35-latek i jego 18-letni kolega m.in. z wiaduktu drogowego w pobliżu miejscowości Sople mieli rzucać kamieniami i drewnianymi kołkami w przejeżdżające drogą S-7 samochody ciężarowe. W sumie usłyszeli 7 zarzutów, 5 z nich dotyczy sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Na swoim koncie mają także zniszczenie mienia, w tym podpalenie domku wczasowego. (film)

 2. Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Morągu

 3. Morąg: Spowodował kolizję i uciekł – miał 2 promile alkoholu w organizmie

  35-letni mieszkaniec gminy Morąg kierował samochodem mając 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia. Zatrzymał go świadek całego zdarzenia. Chwilę później 35-latek trafił do policyjnej celi. Teraz stanie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 4. KONTAKT

 5. Komisariat Policji w Morągu

 6. Kierownictwo

 7. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 8. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 9. Wydział Kryminalny

 10. Dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie

  Jak wygląda dzień z życia policjanta? Co jest ważne podczas pracy technika kryminalistyki? Czym na co dzień zajmują się policjanci patrolówki i ruchu drogowego? - na te i na wiele innych pytań także tych dotyczących doboru do służby odpowiedzą mundurowi już 21 marca podczas spotkania w ostródzkiej jednostce.