Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. KONTAKT

 2. Komisariat Policji w Morągu

 3. Kierownictwo

 4. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 5. Ostróda: Wjechali w ogrodzenie. Kierowca był pod wpływem alkoholu, a pasażer miał przy sobie narkotyki

  Przed sądem odpowie 18-letni mieszkaniec gminy Miłomłyn i jego starszy brat. Jeden z nich kierował bez uprawnień i pod wpływem alkoholu, drugi posiadał przy sobie narkotyki.

 6. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 7. Ostróda: Groźny wypadek na drodze K16

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze K16. Według ustaleń policjantów 46- letni kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa 25- latkowi kierującemu audi w wyniku czego do zdarzenia. Do szpitala trafił młody kierowca i jego dwie pasażerki. Kobiety są w stanie ciężkim.

 8. Wydział Kryminalny

 9. Morąg: Potrącenie pieszej na pasach. Policjanci apelują o ostrożność

  Przed sądem odpowie 36- letni kierowca volkswagena, który nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej przez "zebrę" kobiecie i potrącił ją. 65- latka trafiła do szpitala. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci apelują o ostrożność w czasie jazdy, szczególnie, gdy zbliżamy się do przejścia dla pieszych.

 10. Ostróda: Policjanci i pracownicy cywilni włączyli się do akcji "Szlachetna Paczka"

  Ostródzcy policjanci i pracownicy cywilni po raz kolejny przyłączyli się do akcji "Szlachetna Paczka". Jak w roku ubiegłym przygotowali wspólną paczkę z pracownikami Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Wspólnie zebrane środki pozwoliły na zakup opału na zimę, środków czystości oraz żywności.