Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci powiatu ostródzkiego w najbliższym czasie będą systematycznie spotykać się z młodzieżą w ramach prowadzonych zajęć profilaktycznych. Reagując na zdarzenia drogowe z udziałem młodych kierowców, policjanci przez najbliższy czas odbędą szereg spotkań z uczniami klas ponadpodstawowych, podczas których będą omawiali zagadnienia szeroko pojętego bezpieczeństwa na drodze.
Dodano: 08.04.2024 -
Pojawiła się nowa forma oszustwa. W Internecie, w tym także w mediach społecznościowych, oferowane są bony lub karty podarunkowe na leki wartości 2000 zł. Zamieszczone oferty wydają się wiarygodne, bo sugerują, że podmiotem odpowiedzialnym jest Narodowy Fundusz Zdrowia. Chcąc otrzymać taką Kartę Pacjenta wystarczy opłacić jedynie 8 zł podatku i potwierdzić swoje dane w ankiecie. Jest to oszustwo, ponieważ NFZ nie wydaje żadnych kart podarunkowych, bonów czy innych bonifikat na leki do aptek. Warto ostrzec swoich bliskich i znajomych!
Dodano: 08.04.2024 -
Ostródzcy policjanci zatrzymali 50-letniego mężczyznę, który znieważył i naruszył nietykalność cielesną policjantki. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Dodano: 08.04.2024 -
Za nami weekend na drogach powiatu. Nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, jednak doszło do pięciu niegroźnych kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali kierowcę z aktywnym zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.
Dodano: 08.04.2024