Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. UWAGA! Nowa metoda oszustw przy pomocy portalu OLX oraz aplikacji WhatsApp

  Sprzedajesz coś poprzez stronę OLX lub inny portal aukcyjny? Uważaj! Oszuści nie próżnują i wymyślają nowe sposoby na zdobycie Twoich pieniędzy. Przez nieuwagę oraz chęć szybkiej sprzedaży swoich rzeczy, możecie stracić oszczędności. Apelujemy o rozwagę i ostrożność.

 2. Terminy przyjęć do służby w Policji w roku 2024 !

  Zachęcamy osoby zainteresowane służbą w naszej formacji, do zapoznania się z wymaganiami dla kandydatów. Procedurę naboru rozpoczyna złożenie stosownych dokumentów, a następnie pozytywne przejście pozostałych etapów rekrutacji.

 3. Uroczyste powołanie na stanowisko szefa ostródzkich policjantów

  W sali Zamku Krzyżackiego w Ostródzie odbyła się uroczysta zbiórka, w trakcie której Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Mirosław Elszkowski powołał na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie mł. insp. Adama Borowskiego.

 4. Trwają poszukiwania nastoletniej Darii

  Morąscy policjanci prowadzą poszukiwania za nastolatką, która samowolnie oddaliła się z domu rodzinnego. 16-letnia Daria Gąsiorek ostatni raz widziana była przez najbliższą rodzinę dnia 25 czerwca bieżącego roku. Każdy, kto zna miejsce jej aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginioną nastolatkę, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

 5. 614. ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM – ostródzcy policjanci przypominają o stosowaniu się do poleceń organizatora, funkcjonariuszy oraz podstawowych zasadach bezpieczeństwa! Ważne informacje!

  W najbliższą sobotę tj. 13 lipca 2024 roku na polach Grunwaldu odbędzie się jak co roku inscenizacja historycznej bitwy. Zarówno kilka dni przed, w czasie jej trwania jak i po inscenizacji to również czas intensywnej pracy policjantów. Funkcjonariusze przypominają o stosowaniu się do poleceń zarówno organizatora jak i samych funkcjonariuszy oraz podstawowych zasadach bezpieczeństwa! Ważne informacje!

 6. Kara za wyrzucanie odpadów

  Pozostawienie odpadów w niedozwolonych miejscach jest ścigane przez Policję i podlega karze grzywny z art. 75 Kodeksu Wykroczeń do 500 złotych. Informacje o nielegalnych wysypiskach można przekazywać również za pomocą aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 7. Kierownictwo

 8. KONTAKT

 9. Komisariat Policji w Morągu

 10. „Razem możemy więcej” – challenge dla mł. asp. Krzysztofa Sobieraja. Policjanci powiatu ostródzkiego włączyli się do akcji charytatywnej

  Policjanci włączyli się do akcji charytatywnej „Razem możemy więcej”. To ogólnopolski challenge, który polega na wykonaniu przez funkcjonariuszy dziesięciu ,,pompek'' i włączeniu się do zbiórki funduszy na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji mł. asp. Krzysztofa Sobieraja, który w trakcie pełnienia obowiązków służbowych uległ wypadkowi.

Powrót na górę strony