Aktualności

KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI W OLSZTYNIE POGRATULOWAŁ LAUREATOM HARDMANA

Wczoraj 20 września, w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Olsztynie odbyło się spotkanie laureatów policyjnego maratonu Hardman 2022 z Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie nadinsp. Tomaszem Klimkiem.

We wtorek, 20.09.2022 r. Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasz Klimek, spotkał się z laureatami policyjnego maratonu Hardman 2022. Podczas spotkania komendant wręczył funkcjonariuszom nagrody oraz wyraził swoje uznanie dla sprawności oraz hartu ducha, jaki posiadają uczestnicy tego niezwykłego maratonu.

Tegoroczny Hardman został po raz kolejny zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Ostródzie i Policyjny Klub Sportowy MAZURY, pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie i przy współpracy z Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji. Zmagania uczestników odbywały się na terenie nabrzeża jeziora Sajmino. Podczas tego sportowego przedsięwzięcia 9 policjantów i 1 policjantka z różnych jednostek województwa warmińsko-mazurskiego walczyło ze swoimi słabościami w czasie biegu, pływania i pokonywania próby wytrzymałośiowej.

Najszybszym zawodnikiem maratonu okazał się już po raz piąty mł.asp. Rafał Syczew z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, docierając jako pierwszy do mety z łącznym czasem – 1 godz. 8 min. 40 sek.

Za nim na podium uplasował się mł.insp. Marcin Romanow z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie z łącznym czasem 1 godz. 16 min. 50 sek.

Jako trzeci do mety dobiegł st.post. Paweł Łukaszczuk również z  Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie z łącznym czasem 1 godz. 29 min. 45 sek w przypadku którego był to debit w ostródzkich zawodach.

Zawodnicy już zapowiedzieli swój udział w edycji 2023. Gratulujemy zwycięzcom.

(mp)

  • Zawodnicy HARDMAN 2022 z Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie nadinsp. Tomaszem Klimkiem
  • Zawodnicy HARDMAN 2022 z Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie nadinsp. Tomaszem Klimkiem
  • Zawodnicy HARDMAN 2022 z Komendantem Wojewódzkim Policji w Olsztynie nadinsp. Tomaszem Klimkiem
  • Zawodnicy HARDMAN 2022
  • Zwycięzcy HARDMAN 2022
Powrót na górę strony