Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trwają poszukiwania zaginionego Jana Franckiewicza

Trwają poszukiwania zaginionego Jana Franckiewicza. Dziś do akcji poszukiwawczej dołączyli żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, strażacy ochotnicy ze Starych Jabłonek, Ornowa, Samborowa, Idzbarka, Brzydowa i Turznicy. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego i jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z Policją.

66- letni Jan Franckiewicz zaginął pod koniec grudnia 2020 roku. Mężczyzna wyszedł z domu i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był w okolicy m. Lubajny. W dniu zaginięcia 66- latek ubrany był w czarną pikowaną kurtkę z kapturem, granatową czapkę i ciemne spodnie.

Od momentu zawiadomienia o zaginięciu mężczyzny, policjanci nieustannie prowadzą czynności mające na celu odnalezienie zaginionego oraz organizują akcje poszukiwawcze z wykorzystaniem strażaków, żolnierzy, specjalistycznego sprzętu oraz psów tropiących. Dziś (28.01.2021 r.) zorganizowane zostały kolejne działania. Wzięli w nich udział policjanci, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej oraz strażacy ochotnicy ze Starych Jabłonek, Ornowa, Samborowa, Idzbarka, Brzydowa i Turznicy.

Wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Jana Franckiewicza  proszone są o kontakt z numerem telefonu alarmowego 112 lub dzwoniąc bezpośrednio na telefon do Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie 47 73 242 00.

Powrót na górę strony