Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami

Ostródzcy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 21-26 lat podejrzanych o posiadanie i handel narkotykami. Wszyscy usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa. Za posiadanie substancji psychotropowych bądź odurzających grozi im kara do 3 lat więzienia, a za handel nimi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

We wtorek wieczorem (28.03.2017r.) podczas patrolowania miasta policjanci zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Byli oni zaskoczeni nagłym widokiem policjantów. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że osoby mogą posiadać środki odurzające. Podczas czynności funkcjonariusze zarówno u 23-latka jak i 26-latka znaleźli środki odurzające, które wstępnie zidentyfikowano jako marihuana. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

Sprawą zajęli się kryminalni. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, policjanci ustalili i zatrzymali kolejną osobę, która m.in. posiadała i udzielała innym środki odurzające. 21-latek trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania funkcjonariusze znaleźli kolejne porcje narkotyków.

Wszyscy usłyszeli zarzuty i odpowiedzą teraz za przestępstwa narkotykowe. Za posiadanie substancji psychotropowych bądź odurzających grozi kara do 3 lat więzienia, a za handel nimi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony