Aktualności

Rozmawiali o bezpieczeństwie i przepisach ruchu drogowego

W minioną niedzielę w Parku Collisa w Ostródzie odbyło się dziecięce grand prix gokartowe. Organizatorami przedsięwzięcia było miasto Ostróda oraz Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji. Organizatorów swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie przepisów ruchu drogowego wsparli policjanci ostródzkiej komendy. Impreza odbyła się w ramach Dni Ostródy 2020. (film)

W minioną niedzielę w ramach tegorocznych Dni Ostródy, w Parku Collisa odbyło się dziecięce grand prix gokartowe. Turniej odbywa się w dwóch kategoriach  wiekowych: 6-10 i 10-16 lat. Organizatorami przedsięwzięcia było miasto Ostróda oraz Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji.

Przed rozpoczęciem zawodów policyjny profilaktyk przeprowadził z uczestnikami turnieju oraz przebywającymi w parku dziećmi pogadankę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznego wypoczynku w okresie letnich wakacji.

Przedstawiciele ostródzkiej drogówki wspierali uczestników zawodów na wyznaczonej trasie.

Odwiedzający w tym dniu ostródzki park mogli również obejrzeć sprzęt jaki w codziennej służbie wykorzystują policjanci oraz porozmawiać z nimi o ich pracy.

(ak)

  • Zawodnicy podczas turnieju
  • Policjant mierzący prędkość zawodnikom
  • Policjant z fotoradarem
  • Odwiedzający stoisko policyjne
  • Policja Logo KPP Ostróda
    Policja - Logo KPP Ostróda