Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Spotkanie policjantów z przedszkolakami

Najpierw była wizyta w przedszkolu a później przedszkolaki odwiedziły policjantów. Były poważne rozmowy na temat bezpieczeństwa i pytania dotyczące pracy policjantów. „Krasnoludki” z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 4 w Ostródzie wykazały się ogromną wiedzą i w zamian dostały opaski odblaskowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostródzie, które obiecały nosić. (film)

W miniony poniedziałek (25.11.2019r.)  w grupie „Krasnali” z przedszkola Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Ostródzie odbyło się spotkanie profilaktyczne pod kątem szerokorozumianego bezpieczeństwa. Policjantka odwiedzająca przedszkolaków przeczytała im wierszyk o niesfornym pawiu, który przechodził przez drogę na czerwonym świetle. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą i podzieliły się swoimi przemyśleniami na temat zagrożeń związanych z niestosowaniem przepisów ruchu drogowego. Podczas spotkanie maluchy otrzymały opaski odblaskowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostródzie i obiecały je nosić.

 

Dzisiaj (27.11.2019r) „Krasnale” przywędrowały do ostródzkiej komendy aby przyjrzeć się pracy policjantów. Zwiedziły komendę i oglądały pojazdy służbowe.

Przedszkolakom najbardziej podobał się pokój policyjnych techników. Policjanci pokazali najmłodszym w jaki sposób zbiera się odciski palców a na koniec wizyty każde z dzieci otrzymało na pamiątkę kartkę ze swoim odciskiem palca.  

 

 

Dzisiejsze spotkanie z przedszkolakami odbyło się w ramach programu „Do źródeł wiedzy o bezpieczeństwie- otwarte jednostki policji”.

  • "Krasnoludki" z wizytą w KPP
  • "Krasnoludki" z wizytą w KPP
  • "Krasnoludki" z wizytą w KPP
  • "Krasnoludki" z wizytą w KPP
  • "Krasnoludki" z wizytą w KPP
  • "Krasnoludki" z wizytą w KPP