Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: „AERO- FITNESS”- uroczyste rozpoczęcie zajęć sportowych

Wczoraj w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Miłomłynie odbyła się inauguracja zajęć sportowych „AERO- FITNESS” dla miasta i gminy Miłomłyn, wspieranych przez Policyjny Klub Sportowy „MAZURY”.

 

 

Zajęcia „AERO- FITNESS” to przedsięwzięcie zorganizowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Miłomłyn oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Inicjatywa wpierana jest również przez Policyjny Klub Sportowy „MAZURY” a patronat nad zajęciami objął Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski.

Wczoraj (11.09.2019) o godz. 18:00 na Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Miłomłynie odbyło się uroczyste rozpoczęcie treningów „AERO- FITNESS”. W spotkaniu wziął udział Burmistrz Miasta i Gminy Miłomłyn pan Stanisław Siwkowski, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Miłomłynie pani Grażyna Potkaj, Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski oraz kierownik Posterunku Policji w Miłomłynie asp. szt. Daniel Kaczorowski.

Po przywitaniu gości przyszedł czas na trening. Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnikom, mimo zmęczenia, nie schodził uśmiech z twarzy.

Zajęcia oprócz charakteru sportowo- rekreacyjnego to również doskonała okazja do edukacji. W ramach ogólnopolskich działań pod nazwą „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego” kierownik Posterunku Policji w Miłomłynie asp. szt. Daniel Kaczorowski rozdał uczestnikom opaski odblaskowe tłumacząc jednocześnie, jak ważne jest noszenie tych, nazywanych przez dzieci, „magicznych światełek”.

Zajęcia „AERO- FITNESS” są bezpłatne i odbywać się będą w każdą środę o godz. 18:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Miłomłynie.