Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Bezpłatne zajęcia AERO- FITNESS dla miasta i gminy Miłomłyn

Policyjny Klub Sportowy „MAZURY” nie zwalnia tempa! Już jutro w Miłomłynie ruszają bezpłatne zajęcia AERO- FITNESS. Przedsięwzięcie powstaje przy współpracy Burmistrza Miasta i Gminy Miłomłyn, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Policyjnego Klubu Sportowego „MAZURY”.

Burmistrz Miasta i Gminy Miłomłyn, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Policyjny Klub Sportowy „MAZURY” zapraszają na bezpłatne zajęcia AERO- FITNESS, które odbywać będą się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Miłomłynie w każdą środę o godz. 18:00.  

Zapraszamy WSZYSTKICH chętnych do udziału w zajęciach. Oprócz charakteru rekreacyjno- sportowego spotkania będą ukierunkowane również na kwestie związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, zarówno pod kątem kierujących jak i osób pieszych.

Start: 11.09.2019! Prosimy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń, strój sportowy oraz pozytywne nastawienie!

Koordynatorem zajęć AERO- FITNESS w ramienia Policyjnego Klubu Sportowego „MAZURY” jest wykwalifikowany instruktor kom. Rafał Frenkiel. Całość przedsięwzięcia objęta została patronatem Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

 

 

Ładowanie odtwarzacza...
673.88 KB