Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Drużyna mieszana sekcji Polskiej Akademii Badmintona Policyjnego Klubu Sportowego „MAZURY” na drugim miejscu II Drużynowego Grand Prix Amatorów w Jezioranach

W miniony weekend drużyna mieszana Polskiej Akademii Badmintona Policyjnego Klubu Sportowego „MAZURY” zajęła drugie miejsce na II Drużynowym Grand Prix Amatorów w Jezioranach.

W minioną sobotę (07.09.2019) w Jezioranach odbył się II Drużynowy Grand Prix Amatorów. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjno - Sportowych. Celem-  popularyzacja badmintona w naszym województwie, aktywne spędzanie czasu oraz łączenie ze sobą graczy o różnych poziomach zaawansowania gry w badmintona.

W zawodach wzięła udział drużyna reprezentująca sekcję Polskiej Akademii Badmintona Policyjnego Klubu Sportowego „MAZURY" w składzie:

- Marcin Danowski- kierownik (debel, mixt)

- Mateusz Dobroński- koordynator sekcji badmintona Policyjnego Klubu Sportowego „MAZURY” (singiel, debel)

- Mateusz Byczuk (singiel, mixt)

- Agnieszka Trzcińska (singiel, debel, mixt)

- Anna Kocimska (singiel, debel, mixt)

- Małgorzata Polak (singiel, debel, mixt)

 

O zwycięstwa w poszczególnych kategoriach II Drużynowego Grand Prix Amatorów w Jezioranach walczyło 10 drużyn. Po długiej i zaciętej walce reprezentacja Policyjnego Klubu Sportowego „MAZURY” stanęła na drugim stopniu podium przegrywając ze zwycięzcami tylko jednym setem w najmocniejszej grupie.

Wybrane gry:

 

 

 

 

Zwycięzcy turnieju:

Dekoracja zawodników PKS "MAZURY":

 

 

Policyjny Klub Sportowy "MAZURY"

Głównym celem sekcji Polskiej Akademii Badmintona Policyjnego Klubu Sportowego „MAZURY” jest przygotowanie techniczne drużyny KWP Olsztyn Team, po tegorocznych sukcesach, do kolejnych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Badmintonie.

http://ostroda.policja.gov.pl/o15/aktualnosci/57545,KWP-8-zlotych-2-srebrne-i-3-brazowe-sukcesy-KWP-Olsztyn-Team-na-VII-Mistrzostwac.html?search=51330276019