Ostróda: II Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie

W Szkole Podstawowej w Małdytach odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. Organizatorami przedsięwzięcia byli Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie oraz Policyjny Klub Sportowy „MAZURY”. Sędzią głównym zawodów był Pan Mirosław Orłowski.

Dziś (05.09.2019) w Szkole Podstawowej w Małdytach odbył się II Turniej Szachowy o Puchar Komendanta Powiatowego w Ostródzie. Organizatorami przedsięwzięcia był Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie oraz Policyjny Klub Sportowy „MAZURY”.

Rywalizacja rozpoczęła się po przywitaniu zawodników przez kierownika Sekcji Szachowej Policyjnego Klubu Sportowego „MAZURY”- asp. szt. Marcina Bąka i omówieniu regulaminu zawodów przez Sędziego Głównego Pana Mirosława Orłowskiego.

Aby wyłonić najlepszego szachistę rozegrano 5 rund systemem szwajcarskim (kojarzenie komputerowe) na dystansie 10 minut dla każdego zawodnika.

W turnieju I miejsce zajął mł. asp. Krzysztof Wójcicki z Posterunku Policji w Miłomłynie. Na drugim miejscu uplasował się mł. asp. Michał Malikowski z Posterunku Policji w Stębarku. Trzecie miejsce zajął st. asp. Marcin Brzózka z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Nagrody i podziękowania zawodnikom wręczył nadkom. Marcin Danowski Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie.