Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie

Jak wygląda dzień z życia policjanta? Co jest ważne podczas pracy technika kryminalistyki? Czym na co dzień zajmują się policjanci patrolówki i ruchu drogowego? - na te i na wiele innych pytań także tych dotyczących doboru do służby odpowiedzą mundurowi już 21 marca podczas spotkania w ostródzkiej jednostce.

Służba w Policji bez wątpienia jest wymagająca. Funkcjonariusze dbają o bezpieczeństwo przecież przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Jednak każdy policjant ma świadomości tego, że robi coś dobrego dla drugiego człowieka. Praca w Policji to również możliwość samodoskonalenia, łączenia pracy ze swoimi prywatnymi zainteresowaniami, a także stabilność zatrudnienia.

W dniu 21 marca w Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie odbędzie się Dzień Otwarty dla grup szkolnych w godz. od 11:00 do 14:00. Uczniowie będą mieli możliwość zwiedzenia pomieszczeń komendy, a także będą mogli przyjrzeć się sprzętowi wykorzystywanemu przez funkcjonariuszy Policji w codziennej służbie.
Jest to również okazja do promowania zawodu policjanta oraz zaprezentowania specyfiki i różnorodności tej służby.

Zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje do dnia 20 marca oficer prasowy pod nr tel. 606 922 044.