Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Zawody Siłowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie w Wytrzymałościowym Wyciskaniu Sztangi Leżąc

W minioną sobotę, w ramach kampanii "Zdrowe Lato" odbyły się Zawody Siłowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Do rywalizacji przystąpiło 11 ostródzkich policjantów. Zwycięzcą okazał się mł. asp. Piotr Ewertowski, który blisko 200 razy podniósł ciężar odpowiadający połowie masy jego ciała.

W minioną sobotę (23.06.2018) odbyły się Zawody Siłowe o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie w Wytrzymałościowym Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Organizatorem zawodów był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Ostródzie.

Do rywalizacji przystąpiło 11 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, Komisariatu Policji w Morągu oraz Posterunków Policji w Dąbrównie i Miłomłynie.

 

Zawody polegały na wykonaniu jak największej liczby powtórzeń w wyciskaniu połowy masy swojego ciała. Do zaliczenia jednego powtórzenia niezbędne było dotknięcie ciężarem klatki piersiowej a następnie wyciśnięnie go do całkowitego wyprostu ramion.

Do zmagań policjanci podchodzili w dwóch seriach. Wygrać miał ten, który wykona łącznie najwięcej powtórzeń.

Po zaciętej walce na najwyższym stopniu podium stanął mł. asp. Piotr Ewertowski, który podniósł ciężar łącznie 189 razy. Drugie miejsce zajął sierż. Piotr Kwiatkowski z wynikiem 158 powtórzeń. Tuż za nim, z wynikiem 153 wyciśnięć uplasował się podkom. Rafał Frenkiel.

 

Puchary dla zwycięzców oraz dyplomy dla wszystkich uczestników wręczył Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski.

 

 

Naszym kolegom serdecznie gratulujemy!