Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Policjanci poszukują 27- latka, który uciekł z konwoju

Dziś rano podczas konwoju z Zakładu Karnego w Iławie do Sądu Rejonowego w Ostródzie doszło do ucieczki zatrzymanego. Trwa akcja poszukiwawcza mężczyzny. Sąd Rejonowy w Ostródzie wydał list gończy za 27- latkiem oraz zezwolił na publikacje jego wizerunku.

Policja z Ostródy poszukuje 27-letniego mężczyzny doprowadzanego z Zakładu Karnego w Iławie do Sądu Rejonowego w Ostródzie.

Do ucieczki więźnia doszło dzisiaj (14.06.18r) kilka minut po godzinie 09:00. Mężczyzna odbywał karę pozbawienia wolności za kradzieże oraz kradzieże z włamaniami. Ma około 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, jest ogolony na łyso. Ubrany był w niebieski t-shirt, szare spodnie. Cechą charakterystyczną jest duży tatuaż na karku.  Ogłoszono alarm dla całego stanu etatowego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. W poszukiwaniu biorą udział przewodnicy psów, policjanci zorganizowali posterunki blokadowe dróg dojazdowych. Na miejsce z polecenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie pojechał Wydział Kontroli, który wyjaśnia wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Wszystkie osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat poszukiwanego proszone są o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 112.

Sąd Rejonowy w Ostródzie wydał za poszukiwanym list gończy oraz zezwolił na publikacje jego wizerunku oraz personaliów.

Poszukiwany to 27- letni Adam Żukowski zam. Ostróda