Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Morąg: Policyjne stoisko na II Franciszkańskim Charytatywnym Festynie Sportowym

Policjanci wzięli udział w II Charytatywnym Festynie Sportowym, który odbył się w minioną niedzielę w Miłakowie. Funkcjonariusze opowiadali o swojej pracy i prezentowali sprzęt jaki wykorzystują podczas codziennej służby. Osoby, które odwiedzały policyjne stoisko miały również możliwość dowiedzieć się, czym jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacja Moja Komenda.

W minioną niedzielę (06.05.2018) w Miłakowie odbył się II Charytatywny Festyn Sportowy pn. "Mini Mundial". Na terenie imprezy stanął policyjny namiot. Osoby odwiedzające stoisko miały okazję posłuchać o pracy funkcjonariuszy i obejrzeć sprzęt jaki wykorzystują podczas codziennej służby. Mundurowi przygotowali również ulotki oraz plakaty informujące młodych mieszkańców powiatu o rekrutacji do służby w policji.

Nie zabrakło również informacji na temat nowoczesnych metod kontaktu z policjantami. Uczestnicy festynu dowiedzieli się, czym jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i w jaki sposób działa. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również aplikacja Moja Komenda, którą pobrać można bezpłatnie na swojego smartfona.