Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Poszukiwany za rozbój i narkotyki w rękach policjantów

Ostródzcy kryminalni zatrzymali 29- latka poszukiwanego za rozbój i narkotyki. Mężczyzna ma do odbycia karę blisko 5 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany przebywał już w zakładzie karnym, jednak nie powrócił z przepustki.

29- latek był poszukiwany przez wrocławski sąd listem gończym za rozbój i narkotyki. Ponadto nakaz doprowadzenia go do aresztu wydał także sąd w Ostródzie. Mężczyzna przebywał już w zakładzie karnym za popełnione przestępstwa, jednak nie powrócił z przepustki za kratki.

Według ustaleń ostródzkich kryminalnych poszukiwany ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą. Kilka dni temu na podstawie szeregu przeprowadzonych czynności uzyskali informację, że 29- latek przyjechał do Polski i przebywa w Ostródzie w wynajętym przez siebie mieszkaniu. Natychmiast pojechali we wskazany adres. Faktycznie, zastali tam poszukiwanego męzczyznę. Mieszkaniec Łukty był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy, jednak nie stawiał oporu.

Zatrzymany trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe lata. Jego kara pozbawienia wolności prawdopodobnie się wydłuży, ponieważ przeciwko zatrzymanemu toczy się kolejne postępowanie karne w sprawie przywłaszczenia.

  • Poszukiwany za rozbój i narkotyki zatrzymany przez policjantów KPP Ostróda