Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: "Polska- Moja Ojczyzna!". Koncerty Chóru Policji Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego

"Polska- Moja Ojczyzna!" pod takim hasłem Chór Policji Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego rozpoczął koncerty na terenie całego województwa z okazji 99 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Funkcjonariusze wykonali łącznie 6 koncertów. Występ Galowy odbył się w Sali Reprezentacyjnej Zamku w Ostródzie. Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem edukacyjno- patriotycznym objął Wojewoda Warmińsko- Mazurski- Artur Chojecki.

 

 

Występ inauguracyjny trasy koncertowej pod tytułem "Polska- Moja Ojczyzna!" odbył się w Katedrze św. Mikołaja w Elblągu. Następnie Chór Policji Garnizonu Warmińsko Mazurskiego wystąpił w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, na sali koncertowej Szkoły Podstawowej w Olsztynku, w Domu Kultury w Mrągowie i Miłakowie. Policjanci wykonali również pieśni patriotyczne i religijne podczas uroczystej mszy świętej w Katedrze św. Jakuba w Olsztynie z okazji 99rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Galowy koncert Chóru Policji Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego odbył się 30 listopada 2017 roku na Sali Reprezentacyjnej Zamku w Ostródzie.

Chórzyści zostali ciepło przyjęci przez widownię. Występ zakończył się owacjami na stojąco. Na zakończenie koncertu Senator RP pani Bogusława Orzechowska podziękowała wszystkim uczestnikom chóru i w geście uznania wręczyła każdemu symboliczne kwiaty.