Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Morąg: Zawody policjantów w pływaniu o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie

Trwają zapisy na I Zawody Policjantów Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego w Pływaniu Stylem Dowolnym na Dystansie 50m o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Zawody odbędą się 20 grudnia 2017 roku o godz. 09:00 w pływalni "Morąska Perła" w Morągu. Organizatorem wydarzenia jest Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie. Serdecznie zapraszamy!

20 grudnia 2017 roku o godz. 09:00 w pływalni "Morąska Perła" odbędą się I Zawody Policjantów Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego w Pływaniu Stylem Dowolnym na Dystansie 50m o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

Patronat nad wydarzeniem objął Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie- insp. Tomasz Klimek. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja pływania jako formy czynnego wypoczynku, integracja środowiska policyjnego oraz wyłonienie najlepszych zawodników Policji Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego.

Na zgłoszenia czekamy do 11 grudnia 2017 roku pod numerem telefonu: 606 922 044 lub za pośrednictwem e-mail: prasowy@ostroda.ol.policja.gov.pl

  • Zawody Pływackie organizowane przez KPP Ostróda