Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: I Indywidualny Turniej Policjantów Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie

Trwają zapisy na I Indywidualny Turniej Policjantów Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Zawody odbędą się 14 grudnia 2017 roku o godz. 09:00 w sali sportowej OCSiR w Ostródzie. Organizatorem wydarzenia jest Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Ostródzie.

14 grudnia 2017 roku o godz. 09:00 w Ostródzie odbędzie się I Indywidualny Turniej Policjantów Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Organizatorami zawodów jest Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Ostródzie.

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja tenisa stołowego, jako formy czynnego wypoczynku, integracja środowiska policyjnego oraz wyłonienie najlepszych zawodników Policji Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego.

Patronat nad wydarzeniem objął Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie- insp. Tomasz Klimek.

Partnerami imprezy są:

  • Starostwo Powiatowe w Ostródzie

  • Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie

  • Miejski Ludowy Klub Sportowy "Morlinianka Ostróda"

Bliższych informacji o turnieju udziela Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Ostródzie asp. Szt. Rafał Klimecki pod nr telefonu 732 42 60/ 662025616.

Regulamin zawodów w załączniku.

UWAGA! Termin zapisów na to wydarzenie został przedłużony do dnia 7 grudnia 2017!