Ostróda: Odpowie za uszkodzenie ciała 27-latka - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Odpowie za uszkodzenie ciała 27-latka

Ostródzcy policjanci zatrzymali 37-latka, który zaatakował jednego z uczestników imprezy uderzając go pięścią i kopiąc w twarz. Mężczyzna i dwójka towarzyszących mu osób trafiła do policyjnego aresztu. Uczestnicy awantury podczas interwencji znieważyli policjantów. Mieli też wywierać wpływ na podejmowane przez nich czynności. Wczoraj wszyscy usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa. 37-Latek dodatkowo usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek wieczorem ostródzcy policjanci zostali wezwani na interwencję. Do nieporozumień miało dojść pomiędzy uczestnikami trwającej na terenie miasta imprezy. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że kilka minut wcześniej jeden z jej uczestników został uderzony pięścią i kopnięty w twarz. 27-latek doznał urazu głowy. Policjanci zatrzymali mężczyzn, którzy wcześniej też awanturowali się z ochroną. W trakcie czynności mieli oni też znieważyć interweniujących policjantów. Trójka mężczyzn w wieku 37-44 lat trafiła do policyjnego aresztu.

Zgromadzony przez ostródzkich policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu dotyczącego wywierania wpływu na czynności policjantów oraz ich znieważenie. 37-latek dodatkowo usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(jk/rj)