Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Szkoda Ciebie na takie patoklimaty! – ostródzcy policjanci zainaugurowali kampanię „Narkotyki i dopalacze zabijają”

Przedstawiciel ostródzkich policjantów spotkał się z młodzieżą Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie. Głównym tematem rozmów były zagrożenia płynące z eksperymentowania ze środkami odurzającymi i substancjami niewiadomego pochodzenia. Szkoda Ciebie na takie patoklimaty! - to hasło przewodnie rozpoczynającej się kampanii.

Wczoraj (02.04.2019r.) w Zespole Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie odbyła się inauguracja kampanii o charakterze edukacyjno-profilaktycznym pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Hasło kampanii jest jednoznaczne i dobitnie oddaje jej przesłanie: Szkoda Ciebie na takie patoklimaty!

Kampania została opracowana  w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”. Jej realizacja przewidziana jest do końca br.

Spotkanie z młodzieżą poprowadził podkom. Janusz Karczewski. Głównym celem tego spotkania, było zwrócenie uwagi, na to że życie wolne od substancji psychoaktywnych i przemocy pozwala na unikniecie kolizji z prawem i chroni przed wieloma życiowymi tragediami.

(ak)

  • Spotkanie z młodzieżą
  • Spotkanie z młodzieżą
Powrót na górę strony