Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. UWAGA! Nowa metoda oszustw przy pomocy portalu OLX oraz aplikacji WhatsApp

  Sprzedajesz coś poprzez stronę OLX lub inny portal aukcyjny? Uważaj! Oszuści nie próżnują i wymyślają nowe sposoby na zdobycie Twoich pieniędzy. Przez nieuwagę oraz chęć szybkiej sprzedaży swoich rzeczy, możecie stracić oszczędności. Apelujemy o rozwagę i ostrożność.

 2. Terminy przyjęć do służby w Policji w roku 2024 !

  Zachęcamy osoby zainteresowane służbą w naszej formacji, do zapoznania się z wymaganiami dla kandydatów. Procedurę naboru rozpoczyna złożenie stosownych dokumentów, a następnie pozytywne przejście pozostałych etapów rekrutacji.

 3. Kara za wyrzucanie odpadów

  Pozostawienie odpadów w niedozwolonych miejscach jest ścigane przez Policję i podlega karze grzywny z art. 75 Kodeksu Wykroczeń do 500 złotych. Informacje o nielegalnych wysypiskach można przekazywać również za pomocą aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 4. Przemoc w rodzinie a odpowiedzialność karna

  Przemoc w rodzinie objawiać się może na wiele sposobów. Popychanie, wyzwiska, wszczynanie awantur czy ograniczanie kontaktu z otoczeniem to tylko kilka przykładów znęcania się nad bliskimi. Policjanci niemal codziennie podejmują interwencje domowe. W przypadku gdy mają podejrzenie, że może dochodzić tam do przemocy, wszczynają procedurę Niebieskiej Karty.

 5. Kierownictwo

 6. Odszedł na wieczną służbę

  Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi, Przyjaciela, Przełożonego - Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Morągu – nadkom. Grzegorza Borysiewicza. Miał zaledwie 46 lat. Połowę swojego życia poświęcił służbie w Polskiej Policji.

 7. KONTAKT

 8. Komisariat Policji w Morągu

 9. Obecność policjantów podczas Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny w Morągu

  Policjanci uczestniczyli w przedsięwzięciu pn. ,,XXVI Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny’’, promując zawód policjanta oraz umożliwiając odwiedzającym zapoznać się z codziennym wyposażeniem do służby – ale nie tylko!

 10. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

Powrót na górę strony