Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. UWAGA! Nowa metoda oszustw przy pomocy portalu OLX oraz aplikacji WhatsApp

  Sprzedajesz coś poprzez stronę OLX lub inny portal aukcyjny? Uważaj! Oszuści nie próżnują i wymyślają nowe sposoby na zdobycie Twoich pieniędzy. Przez nieuwagę oraz chęć szybkiej sprzedaży swoich rzeczy, możecie stracić oszczędności. Apelujemy o rozwagę i ostrożność.

 2. Kara za wyrzucanie odpadów

  Pozostawienie odpadów w niedozwolonych miejscach jest ścigane przez Policję i podlega karze grzywny z art. 75 Kodeksu Wykroczeń do 500 złotych. Informacje o nielegalnych wysypiskach można przekazywać również za pomocą aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 3. Ostróda: Wyjaśniają okoliczności pożaru mieszkania. Jedna osoba trafiła do szpitala

  Ostródzcy policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło na jednym z osiedli. Ewakuowano 22 osoby, natomiast jedna z nich trafiła do szpitala. Policjanci ustalili, że ogień pojawił się w pomieszczeniu kuchennym. Teraz trwa ustalanie wszystkich przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

 4. KONTAKT

 5. Komisariat Policji w Morągu

 6. Kierownictwo

 7. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 8. Sprawcy kradzieży rozbójniczej zatrzymani

  Policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymali sprawców kradzieży rozbójniczej, którzy w ubiegły poniedziałek użyli przemocy wobec ekspedientki po tym jak dokonali kradzieży kosmetyków.

 9. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 10. Policyjne podsumowanie weekendu na drogach powiatu

  Żadnego wypadku drogowego, 5 niegroźnych kolizji drogowych i niestety po raz kolejny nietrzeźwi kierujący to bilans minionego weekendu na drogach powiatu.

Powrót na górę strony