Policyjny Klub Sportowy "MAZURY"

Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym

W hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym zorganizowane przez Warmińsko- Mazurski Związek Tenisa Stołowego, Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie oraz Policyjny Klub Sportowy MAZURY.

Wczoraj (13.09.2020) w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym. Organizatorami przedsięwzięcia byli:

  • Warmińsko - Mazurski Związek Tenisa Stołowego

  • Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie

  • Policyjny Klub Sportowy MAZURY.

W zmaganiach wzięli udział czynni funkcjonariusze oraz policyjni emeryci z całego województwa. Łącznie w zmaganiach wzięło udział 14 osób. Zawodnicy pokazali wysoki poziom gry. Mimo, iż każdy chciał wygrać, turniej odbył się w przyjaznej i sympatycznej atmosferze a uśmiechy nie znikały im z twarzy, nawet po przegranych meczach.

Po długich i ciężkich zmaganiach na najwyższym stopniu podium stanął Michał Malikowski z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Tuż za nim uplasował się Zbigniew Czossek z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Trzecie miejsce w mistrzostwach zajął Piotr Szałkowski z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Zawodnicy pokazali wysoki poziom gry i kolejny raz pokazali, że policjanci oprócz sumiennego wykonywania swoich służbowych obowiązków są również świetnymi sportowcami. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy!

 

Powrót na górę strony