Ostróda: Zatrzymany za posiadanie narkotyków - Filmy - Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie

Ostróda: Zatrzymany za posiadanie narkotyków

Ostródzcy policjanci zatrzymali 31-latka, który wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomani posiadał środki odurzające. Opakowania z marihuaną, metaamfetaminą policjanci kryminalni znaleźli w jego mieszkaniu. Mężczyzna tego samego dnia usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Teraz za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj(08.05.2017 r.)  policjanci kryminalni z samego rana zapukali do jednego z mieszkań w Ostródzie. Policjanci podejrzewali 31-latka o to, że może posiadać narkotyki. Był to kolejny etap sprawy, którą prowadzą. Funkcjonariusze podczas przeszukania pokoju i pomieszczeń znaleźli opakowania z zawartością białego proszku i suszu roślinnego.

Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że jest to marihuana i metaamfetamina. 31-latek trafił na komendę. Funkcjonariusze zabezpieczyli też pieniądze, które mogły pochodzić z nielegalnego procederu.

Tego samego dnia mężczyźnie został przedstawiony zarzut popełnienia przestępstwa. Teraz według ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Ładowanie odtwarzacza...