Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Policjanci rozmawiali z uczniami o odpowiedzialności karnej, bezpieczeństwie i… sportowych pasjach

Ostródzcy policjanci w ramach działań profilaktycznych regularnie odwiedzają uczniów szkół z naszego powiatu i rozmawiają z nimi na temat m.in odpowiedzialności karnej nieletnich czy szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Tym razem funkcjonariusze ostródzkiej komendy z uczniami szkoły nr 1 w Ostródzie rozmawiali również o służbie w Policji i pasjach sportowych policjantów.

Ostródzcy policjanci w minionym tygodniu odwiedzili m.in. uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Armii Krajowej w Ostródzie oraz uczniów z Zespołu Szkół  Salezjańskich  w Ostródzie.

W Szkole Podstawowej nr 1 w Ostródzie uczniowie mieli okazję porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie, odpowiedzialności karnej nieletnich i o tym jakie warunki należy spełnić aby zostać policjantem.  Podczas spotkania mundurowi opowiadali o swojej pracy i o pasjach sportowych jakie realizują służąc w ostródzkiej komendzie.

 

 

Policjanci obecni na spotkaniu  opowiadali o swoich doświadczeniach i o tym na czym polega praca jaką wykonują oraz jakie są ich zadania służbowe.

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie tego samego dnia odwiedził również Zespół Szkół Salezjańskich w Ostródzie, gdzie rozmawiał z uczniami głównie na temat bezpieczeństwa.

  • spotkanie z uczniami SP 1 w Ostródzie
  • spotkanie z uczniami SP 1 w Ostródzie
  • spotkanie z uczniami SP 1 w Ostródzie
  • spotkanie z uczniami SP 1 w Ostródzie