Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda/Morąg: Zatrzymali 2 osoby poszukiwane listami gończymi

Morąscy policjanci zajmujący się poszukiwaniem i identyfikacją osób, zatrzymali dwie osoby na terenie województwa pomorskiego, za którymi wystawione był list gończe. Zatrzymany mężczyzna ukrywał się od około roku przed organami ścigania, bo wiedział, że czeka na niego miejsce w zakładzie karnym. Druga zatrzymana osoba to kobieta. Ta z kolei poszukiwana była przez prokuraturę w związku z popełnianymi oszustwami internetowymi.

Morąscy kryminalni, zajmujący się poszukiwaniem i identyfikacją osób, zatrzymali wczoraj  (21.02.2019r.) dwie osoby poszukiwane listami gończymi. Obydwie przebywały na terenie województwa pomorskiego.

Pierwszą z osób był 28-latek, który ukrywał się przed organami ścigania od około roku,  bo wiedział, że  ma do odbycia karę 2 lat i 9 miesięcy pozbawienia wolności  za kradzieże z włamaniem.  28-latek jeszcze dziś trafi do zakładu karnego.

Druga zatrzymana osoba to kobieta. Morąscy kryminalni zatrzymali ją na terenie jednej z sopockich galerii handlowych. 35-latka ukrywała się od kilku miesięcy. Kobieta w sieci wystawiał różne przedmioty a potem nie wywiązywała się z transakcji. Teraz policjanci i prokuratura będą mogli zakończyć prowadzone przeciwko niej postępowanie.

Obydwie osoby były zaskoczone obecnością policjantów i momentem zatrzymania.

(ak)