Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Wjechali w ogrodzenie. Kierowca był pod wpływem alkoholu, a pasażer miał przy sobie narkotyki

Przed sądem odpowie 18-letni mieszkaniec gminy Miłomłyn i jego starszy brat. Jeden z nich kierował bez uprawnień i pod wpływem alkoholu, drugi posiadał przy sobie narkotyki.

Do zdarzenia doszło wczoraj (04.12.2018) w Miłomłynie. Około godziny 23.00 w ogrodzenie jednej z posesji wjechała toyota. Jak się okazało, siedzący za kierownicą auta 18-latek znajdował się pod wpływem alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Mimo że badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało wartość wykroczeniową, młody mieszkaniec gminy Miłomłyn odpowie przed sądem.

Podczas interwencji na jaw wyszło również, że pasażer nastolatka - jego 24-letni brat posiadał przy sobie narkotyki. Policjanci znaleźli przy nim marihuanę oraz woreczek z białym proszkiem, który zostanie poddany badaniom.

Po przeprowadzeniu czynności 18-latek został zwolniony do domu, natomiast jego starszy brat spędził noc w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara 3 lat pozbawienia wolności.