Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Jeden samochód, jedna kontrola drogowa, dwóch zatrzymanych

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch młodych mieszkańców powiatu. 25- latek był poszukiwany do obycia kary pozbawienia wolności za nieopłacone grzywny. Przy jego młodszym koledze ostródzcy wywiadowcy znaleźli marihuanę. Mężczyźni zostali zatrzymani podczas kontroli drogowej w jednej z miejscowości w gminie Ostróda.

Wczoraj (07.08.2018) około godz. 19:00 ostródzcy wywiadowcy zatrzymali do kontroli samochód, którym podróżowała grupka młodych mężczyzn. W trakcie interwencji okazało się, że jeden z nich, 25-leni mieszkaniec powiatu, jest poszukiwany przez ostródzki sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za nieopłacone grzywny. Przy jego młodszym koledze policjanci znaleźli zawiniątko z zielonym suszem. Badanie potwierdziło, że jest to marihuana.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. 25- latek dziś trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe kilkanaście dni. 22- latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.