Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Warsztaty mundurowe dla uczniów szkół średnich

Już jutro w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji odbędą się Warsztaty Mundurowe dla uczniów szkół średnich. Młodzież będzie miała okazję dowiedzieć się, jak wygląda codzienna praca w poszczególnych służbach i co zrobić, by dostać się do tych formacji. Warsztaty to również doskonała okazja by porozmawiać z mundurowymi na temat zasad szeroko pojętego bezpieczeństwa.

 

 

Jutro (14.02.2018) w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki 22A odbędą się Warsztaty Mundurowe dla uczniów szkół średnich. W pokazy zaangażowani zostali przedstawiciele służ mundurowych oraz formacji umundurowanych: Policji, Wojska, Straży Granicznej, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Leśnictwa, Służby Więziennej oraz przedstawiciele Instytutu Bezpieczeństwa i Obrony Kraju i Związku Strzeleckiego "Strzelec".

Młodzież będzie miała okazję dowiedzieć się jak wygląda codzienna praca w poszczególnych oraz procedura przyjęcia do tych formacji. Spotkanie z uczniami to również doskonała okazja by porozmawiać z policjantami na temat zasad szeroko pojętego bezpieczeństwa.