Ostróda: Policyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie

Na hali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie. W turnieju udział wzięło 5 drużyn. Najlepszą okazała się drużyna rewiru dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji z Ostródy.

W miniony piątek ( 26.01.17) na sali sportowej Zespołu Szkół w Samborowie spotkali się policjanci aby rozegrać Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie.

O zwycięstwo walczyło 5 drużyn. Zwycięzcami Turnieju i zdobywcami Pucharu Komendanta Powiatowego Policji w Ostródzie została drużyna rewiru dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie. Drugie miejsce zajął wydział kryminalny z Komisariatu Policji w Morągu. Na trzecim miejscu, zaś znaleźli się funkcjonariusze z ostródzkiego zespołu operacyjno-rozpoznawczego.

Podczas turnieju tytuł najlepszego strzelca powędrował do Pawła Makowskiego - policjanta z wydziału kryminalnego z morąskiego Komisariatu Policji, który dla swojej drużyny zdobył, aż 6 bramek.

Nagrody i podziękowania zawodnikom wręczył nadkom. Marcin Danowski Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie. Za zajęcie pierwszego miejsca oprócz pucharu zwycięzcy turnieju otrzymają również urlop nagrodowy.

Całe piłkarskie rozgrywki odbyły się w przyjaznej atmosferze oraz zgodnie z zasadą fair play.