Ostróda: Tragiczny w skutkach wypadek drogowy - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Tragiczny w skutkach wypadek drogowy

Policjanci pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło na drodze W542. Według wstępnych ustaleń kierujący renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka volvo. W wyniku zdarzenia 40- latek podróżujący renault zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (09.01) około godz. 11:00 na drodze W542 na wysokości miejscowości Wróble (gm. Gietrzwałd). Według wstępnych ustaleń kierujący renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka volvo. W wyniku zdarzenia 40- latek podróżujący renault zginął na miejscu. Drugi kierowca na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Po badaniach w szpitalu został wypisany do domu.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności i przyczyn tego tragicznego w skutkach wypadku.

 

ab

 

 

*zdjęcie pochodzi ze strony internetowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie

(ww.kppsostroda.home.pl)