Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Narkotyki znalezione podczas kontroli drogowej

Ostródzcy policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili przy jednym z mężczyzn narkotyki. Była to amfetamina. 19-latek wpadł kiedy to funkcjonariusze chcieli go wylegitymować. Mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W poniedziałek (04.09.2017r.) policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego pełniąc służbę na terenie miasta w późnych godzinach wieczornych zauważyli stojący na poboczu samochód a obok niego dwóch młodych mężczyzn. Gdy podjechali bliżej zachowanie jednego z nich wzbudziło u nich podejrzenia. Gdy postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną okazało się, że posiadał on przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy. W związku z tym mieszkaniec gminy Ostróda został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających usłyszał już zarzut do którego się przyznał.

Teraz to Sąd zadecyduje o jego dalszych losach. Za posiadanie narkotyków zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.