Morąg: Zaginęła 61-letnia Henryka Budka - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Morąg: Zaginęła 61-letnia Henryka Budka

Policjanci z Morąga poszukują 61-letniej Henryki Budka. Kobieta po raz ostatni widziana była wczoraj około godziny 14:00 w Morągu, na ul. Kujawskiej. Wszystkie osoby, które mają informację lub widziały zaginioną proszone są o kontakt telefoniczny z policją pod numerami telefonów 997 lub 112.

Policjanci poszukują 61-letniej Henryki Budka, która wczoraj (12.07.2017) około godziny 14:00 wyszła z mieszkania siostry swojego męża w Morągu przy ul. Kujawskiej i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Z A G I N I O N A  TO:  HENRYKA BUDKA

RYSOPIS:

·  wiek 61 lat
·  wzrost około 163 cm
·  krępa budowa ciała
·  włosy ciemny blond, krótkie

 

Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była w spodnie - rybaczki  w kolorze jasno seledynowym i bluzkę na krótki rękaw. Na nogach miała sandały na niskim koturnie w  kolorze beżowym. Posiadała również  torebkę w kształcie beczułki koloru siwego.

Kobieta ma problemy z poruszaniem się.  Przy lewej dłoni ma amputowany palec serdeczny do pierwszego zgięcia.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej  proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Morągu lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. 89 757 84 01 lub 997 i 112.

 

ak

  • Zaginiona Henryka Budka