Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: 38-latek znęcał się nad matką i dziadkiem – trafił do policyjnego aresztu

Ostródzcy policjanci zatrzymali 38-latka, który groził i znęcał się nad swoją matka oraz dziadkiem. Z uwagi na fakt, iż nie była to pierwsza awantura spowodowana przez mężczyznę, kobieta postanowiła o wszystkim powiadomić policjantów. Mieszkaniec Ostródy po interwencji policjantów trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się. Teraz za popełnione przestępstwo może grozić mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

38-latek odpowie za znęcanie się nad matką i dziadkiem. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek (15.05.2017r.) po awanturze, do której doszło w ich mieszkaniu. Mężczyzna znajdując się pod działaniem alkoholu agresywnie zachowywał się w stosunku do swojej matki oraz dziadka, którym kobieta się opiekuje. Po interwencji policjantów mężczyzna trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy. W chwili zatrzymania miał 3,4 promila alkoholu w organizmie.

Z relacji kobiety wynika, że 38-latek agresywne zachowania przejawiał od kilku miesięcy. Kiedy po raz kolejny w domu zaczął się awanturować, postanowiła zgłosić interwencję i o wszystkim powiadomić policjantów.

38-latek wczoraj został przesłuchany i usłyszał zarzut znęcania się. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawiania wolności.