Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ostróda: Policjanci poszukują 27-letniej kobiety

  Ostródzcy policjanci poszukują zaginioną 27-latnią Karolinę Sidor. Mieszkanka Ostródy w dniu 11 sierpnia br. wyszła z domu po godzinie 13:00 i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

 2. Komisariat Policji w Morągu

 3. KONTAKT

 4. Kierownictwo

 5. Ostróda: I Powiatowe Zawody Strzelecko-Taktyczne Służb Mundurowych i Ratownictwa Ostróda 2017 - rozstrzygnięte

  Strzelnica Instytutu Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej w Ostródzie na jeden dzień zmieniła się w arenę zmagań taktyczno-strzeleckich, a to za sprawą organizowanych tam I Powiatowych Zawodów Strzelecko-Taktycznych Służb Mundurowych i Ratownictwa Ostróda 2017. Wzięli w nich udział nie tylko policjanci z Ostródy, Olsztyna, ale również funkcjonariusze Aresztu Śledczego, Straży Miejskiej, żołnierze Wojskowej Komisji Uzupełnień, Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, Jednostki Strzelec w Ostródzie, przedstawiciele Polskiego Czerwonego Krzyża, administracji rządowej oraz samorządu wojewódzkiego, powiatowego, miejskiego i gminnego z Olsztyna i Ostródy oraz Regionalnego Warmińsko-Mazurskiego NSZZ „Solidarność”. W sumie w zawodach startowało 11 drużyn.

 6. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 7. Ostróda: Policyjne podsumowanie długiego weekendu

  Minione 5 dni długiego weekendu na drogach powiatu ostródzkiego były pracowite dla policjantów ruchu drogowego. Podczas długiego weekendu doszło do 3 wypadków, w których rannych zostały 3 osoby. Policjanci skontrolowali ponad 350 pojazdów, zatrzymali 4 nietrzeźwych kierujących oraz kierowcę opla, który kierował pojazdem pomimo cofnięcia decyzją starosty uprawnień. Na drogach powiatu doszło do 23 kolizji drogowych.

 8. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 9. Ostróda: Policyjna akcja „Poszukiwany”

  Ostródzcy policjanci przeprowadzili akcję „Poszukiwany”. Jej efektem było zatrzymanie 5 osób, które były poszukiwane, celem osadzenia w aresztach śledczych lub zakładach karnych. Wśród nich są osoby poszukiwane nakazami aresztowania oraz osoby podejrzane o różne przestępstwa kryminalne, jak również osoby, którym sąd zamienił grzywnę na karę pozbawienia wolności.

 10. Ostróda: Pobili 44-latka – usłyszeli zarzuty

  Policjanci z ostródzkiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Z ustaleń policjantów wynika, że sprawcy zaatakowali pokrzywdzonego, zadając mu ciosy pięściami po twarzy i głowie. Dwaj 36-latkowie usłyszeli zarzuty pobicia. Za popełnione przestępstwo grożą im kary nawet do 3 lat pozbawienia wolności.