Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. KONTAKT

 2. Komisariat Policji w Morągu

 3. Kierownictwo

 4. Współpraca policjantów oraz Wolontariatu Policyjnego Klubu Sportowego "MAZURY"

  Na mocy Uchwały Nr 6/20 Zarządu Policyjnego Klubu Sportowego "MAZURY" z dnia 30 marca 2020r. ustanowiony został Wolontariat Społeczny jako stała komórka organizacyjna na rzecz osób potrzebujących, nieporadnych życiowo i niepełnosprawnych. Inicjatywa ta wspierana jest przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

 5. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 6. Policyjne podsumowanie weekendu na drogach regionu

  Policjanci oceniają miniony weekend jako spokojny i bezpieczny. W tym czasie nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci pracowali na miejscu 3 kolizji drogowych.

 7. Zabezpieczyli tytoń i kilkaset paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy

  Policjanci zatrzymali 58- latka i zabezpieczyli kilkanaście kilogramów tytoniu oraz kilkaset paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ze wstępnych wyliczeń wynika, że uszczuplenie wpływów do Skarbu Państwa wynikające z niezapłaconej akcyzy może wynosić kilkanaście tysięcy złotych.

 8. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 9. Miał nielegalną broń i narkotyki - zatrzymał go policjant w czasie wolnym od służby

  Policjantem jest się również w czasie wolnym od służby. Udowodnił to funkcjonariusz pracujący na co dzień na stanowisku oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Morągu, który zatrzymał mężczyznę posiadającego nielegalną broń i narkotyki.

 10. Zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków i zatrzymali dwóch podejrzanych

  Ostródzcy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn i zabezpieczyli ponad 250 gramów marihuany i amfetaminy. 19-latek i jego 21-letni kolega usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności.