Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. KONTAKT

 2. Kierownictwo

 3. Ostróda: Trwają poszukiwania zaginionego Bartłomieja Szambelańczyka

  Trwają poszukiwania zaginionego 33- latka. Oprócz policjantów do akcji dołączyli również strażacy ochotnicy z Miłomłyna. Akcja prowadzona jest w wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz psa służbowego przeszkolonego do poszukiwań osób. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Bartłomieja Szambelańczyka proszone są o pilny kontakt z Policją.

 4. Morąg: Policjanci zapobiegli kibolskiej ustawce. Trzech pseudokibiców tymczasowo aresztowanych

  Zablokowane dwa pasy ruchu, kominiarki na głowach, a w rękach kije bejsbolowe i siekiery. W ten sposób pseudokibice z Olsztyna i Gdańska próbowali doprowadzić do konfrontacji z wracającymi z meczu kibicami z Elbląga. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów nie doszło do bójki. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie trzech mieszkańców województwa pomorskiego. Mężczyźni dwa najbliższe miesiące spędzą w areszcie.

 5. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 6. Morąg: Policyjne działania "Bezpieczne miasto i gmina Morąg, Małdyty i Miłakowo"

  W miniony piątek ostródzcy policjanci przeprowadzili działania pn. "Bezpieczne miasto i gmina Morąg, Małdyty i Miłakowo" ukierunkowane na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz przestrzeganie porządku publicznego. W akcji wzięło udział 50 funkcjonariuszy.

 7. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 8. Ostróda: Próbował popełnić samobójstwo. Uratowali go policjanci

  Szybka i zdecydowana reakcja policjantów ostródzkiej patrolówki pozwoliła zapobiec tragedii. Funkcjonariusze interweniowali wobec 43-latka, który próbował popełnić samobójstwo. O pomoc mundurowych zwróciła się zaniepokojona żona mężczyzny.

 9. Ostróda: Policyjne podsumowanie tygodnia na drogach powiatu

  Na każdym kroku policjanci z ostródzkiej komendy starają się dotrzeć do mieszkańców powiatu z apelem o rozsądną i bezpieczną jazdę samochodem. Niestety wciąż zdarzają się osoby, które rażąco naruszają przepisy drogowe narażając na niebezpieczeństwo nie tylko siebie ale również innych.

 10. Ostróda: Policjant z Ostródy na drugim stopniu podium V Ogólnopolskich Zawodów Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym

  Po raz piąty policjanci z całego kraju rywalizowali o miano „najlepszego policyjnego wodniaka w kraju”. Tym razem zawody odbyły się w Giżycku. Po trzech dniach najlepszą drużyną zawodów okazali się funkcjonariusze z Wrocławia. Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie reprezentowali mł. asp. Wojciech Paśnikowski z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie oraz sierż. szt. Paweł Pelikan z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.