Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 2. Ostróda: Ukradli ponad 280 puszek piwa-wszystko wypili w dwa dni

  Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 3 mężczyznom, którzy z terenu jednego ze sklepów ukradli ponad 280 puszek piwa. Podejrzani wykorzystali chwilę nieuwagi personelu podczas dostawy towaru. Mężczyźni w wieku od 24 do 39 lat wypili piwo w dwa dni na zorganizowanym przez siebie grillu podczas trwającej majówki. Cała 3 usłyszała już zarzuty popełnienia przestępstwa.

 3. Kierownictwo

 4. KONTAKT

 5. Komisariat Policji w Morągu

 6. Ostróda: Wspólne służby policjantów i kursantów z WSPol w Szczytnie

  Wczoraj na ulicach miast i gmin ostródzkiego powiatu można było spotkać wspólne patrole Policji i słuchaczy Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Młodzi funkcjonariusze szkoły policyjnej podczas wspólnych służb ze starszymi i doświadczonymi kolegami mogli z bliska przyjrzeć się policyjnej pracy. Jest to świetna szkoła dla adeptów tego zawodu i jednocześnie ogromna pomoc w realizacji codziennych zadań realizowanych przez funkcjonariuszy ostródzkiej komendy.

 7. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 8. REJON V

 9. Ostróda: Ćwiczenia Nieetatowego Zespołu Taktycznego

  Policjanci Nieetatowego Zespołu Taktycznego KPP w Ostródzie ćwiczyli zgranie zespołu w przypadku wystąpienia zagrożenia lub sytuacji kryzysowej. Funkcjonariusze podczas ostatnich ćwiczeń sprawdzali przygotowanie do stosowania elementów taktyki specjalnej w sytuacji dynamicznego zatrzymania pojazdu i obezwładnienia osób.

 10. Ostróda: Spotkanie organizacyjne dotyczące II edycji targów Pro Defense w Ostródzie

  W sali Expo Mazury w Ostródzie odbyło się drugie spotkanie organizacyjne II Targów Proobronnych. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele służb mundurowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo oraz sami organizatorzy projektu. Głównym celem spotkania było wyznaczenie obszarów organizacyjnych obsługi targów oraz wypracowanie skutecznego modelu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim odwiedzającym.