Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ostróda: Maraton Ekstremalny Policji "HARDMAN 2018"

  Kolejny raz, nad jeziorem Sajmino dziesięciu śmiałków zmierzyło się ze swoimi słabościami i wystartowało w Maratonie Ekstremalnym Policji "HARDMAN 2018". Organizatorem zawodów była Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie we wpółpracy z Instytutem Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej w Ostródzie. Honorowy patronat nad imprezą objął Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek.

 2. Morąg: Nie miał gdzie zaparkować więc poprzebijał opony w cudzych autach

  Do policyjnego aresztu trafił 53- letni mieszkaniec Morąga. Mężczyzna przebił opony w autach, które były zaparkowane przy budynku, w którym mieszkał. Właściciele samochodów straty oszacowali na ponad 3 tysiące złotych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Za zniszczenie cudzej rzeczy kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. Ostróda: V Nocny Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Służb Mundurowych i Ratownicznych Województwa Warmińsko - Mazurskiego

  W nocy z 19 na 20 lipca 2018 roku na plaży miejskiej nad Jeziorem Sajmino odbył się V Nocny Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Służb Mundurowych i Ratowniczych Województwa Warmińsko- Mazurskiego. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie oraz Instytut Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej w Ostródzie przy współpracy Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie. Patronat honorowy nad turniejem objął Wojewoda Warmińsko - Mazurski Pan Artur Chojecki.

 4. KONTAKT

 5. Kierownictwo

 6. Komisariat Policji w Morągu

 7. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 8. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 9. Ostróda: Policyjne zabezpiecznie podczas XXI Inscenizacji Bitwy pod Grunwaldem

  Za nami XXI Inscenizacja Bitwy pod Grunwaldem. Pola grunwaldzkie odwiedziło 15 tysięcy osób. Nad ich bezpieczeństwem, jak co roku, czuwali policjanci. Jak mówią funkcjonariusze, było bardzo spokojnie i co najważniejsze- bezpiecznie.

 10. Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Morągu