Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Ostróda: Policjanci podsumowali miniony rok

  Wczoraj w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie odbyła się odprawa roczna ostródzkich policjantów. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie podsumowali ubiegły rok w aspekcie osobowo-organizacyjnym komendy jak również wyniki jednostki w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa mieszkańców. W odprawie rocznej uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie insp. Tomasz Klimek.

 2. Kierownictwo

 3. KONTAKT

 4. Komisariat Policji w Morągu

 5. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 6. Wydział Kryminalny

 7. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 8. KWP: Kolędowanie z warmińsko – mazurskimi policjantami

  Kościół w Ostródzie był miejscem w którym odbył się koncert kolęd zorganizowany przez policjantów. Odtwórcami pieśni byli policjanci z garnizonu warmińsko-mazurskiego. To przedsięwzięcie patronatem objął insp. Tomasz Klimek Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie.

 9. Ostróda: Uderzył w ciężarówkę i wjechał do rowu. Miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie

  Prawie 1 promil alkoholu w organizmie miał kierowca mazdy. Taki wynik wykazało badanie stanu trzeźwości 24-latka. Mężczyzna na drodze w pobliżu Ostródy wjechał do przydrożnego rowu. Wcześniej tracąc panowanie nad pojazdem uderzył w nadjeżdżającą z przeciwka ciężarówkę. Za popełnione wykroczenie mieszkaniec Ostródy odpowie przed sądem, a także za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

 10. REJON I