Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. KONTAKT

 2. Kierownictwo

 3. Ostróda/Morąg: Policjanci i pracownicy cywilni Policji włączyli się do akcji „Szlachetna Paczka”

  Po raz kolejny policjanci i pracownicy cywilni Policji z powiatu ostródzkiego wsparli stowarzyszenie „Wiosna”, które jest organizatorem projektu „Szlachetna paczka”. Akcja trwa już od ponad 15 lat. Stowarzyszenie wspiera osoby najuboższe na podstawie wcześniej prowadzonego rozpoznania ich potrzeb przez wolontariuszy.

 4. Komisariat Policji w Morągu

 5. Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego

 6. Kierownik Rewiru Dzielnicowych

 7. Ostróda: Uczniowie z gminy Dąbrówno wiedzą, że odblaski ratują życie

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie we współpracy z dziennikarzami Gazety Olsztyńskiej oraz wójtem gminy Dąbrówno- Piotrem Zwalińskim odwiedzili uczniów ze szkół podstawowych z Dąbrównie, Marwałdzie oraz Elgnowie. Celem akcji było przypomnienie dzieciom podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

 8. Oficer prasowy

 9. Ostróda: I Indywidualny Turniej Policjantów Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie za nami!

  Wczoraj na Hali Sportowo-Widowiskowej OCSiR w Ostródzie odbył się I Indywidualny Turniej Policjantów Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Najlepszym zawodnikiem okazał się Michał Malikowski z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, który pokonał kilkunastu rywali i stanął na najwyższym stopniu podium. Naszemu koledze serdecznie gratulujemy!

 10. MIŁOMŁYN